ETNOS ESTATE
ETNOS ESTATE
Івано-Франківськ
Показати телефон
Рекомендувати
4
Роки на ринку
3
Місяці на сайті
5
Рієлторів
103
Оголошень
5 981
Рекламна
активність

Портфоліо реалізованих об’єктів (129)

  • продано
    ETNOS ESTATE
    44 900 $
    1 182 $/м²

    Федьковича вул., 88

    БЕЗ КОМІСІЇ Пасiчна
    1 кімната
    38 / 15 / 12 м²
    поверх 11 з 11
    1 р. 1 міс. тому
    • Однокімнатна квартира + кухня-студія – ідеальне поєднання компактності та функціональності. • 11 поверх з 11 – не мансарда, а класичне житло з неймовірно якісним ремонтом. Над будинком розташований даховий поверх із супер утепленням, що гарантує тепло і комфорт навіть у найхолодніші дні. • Повністю облаштовано – тепер у квартирі встановлені стильні меблі, фотографії яких вже готові для перегляду. Власник дійсно відповідально підійшов до облаштування простору! • Тепловий комфорт – встановлено систему теплового підігріву, завдяки якій на поверсі завжди дуже тепло, а кондиціонер працює від –30 до +30 градусів, що робить житло ідеальним незалежно від погоди. • Сучасний дизайн – інтер’єр викона...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    40 000 $
    2 000 $/сот

    БЕЗ КОМІСІЇ
    під забудову
    20 сот
    1 р. 1 міс. тому
    Продається велика ділянка під житлову забудову ✔️20 сот ✔️ всі комунікації поряд ✔️ живуть сусіди ✔️ ділянка прямокутної форми з виглядом на гори, якщо ви шукаєте гарний куточок для майбутньї своєї оселі телефонуйте та встигніть придбати для себе цю красиву та затишну пропозицію
  • продано
    ETNOS ESTATE
    99 999 $
    1 471 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул., 164

    2 кімнати
    68 / 31 / 16 м²
    поверх 9 з 10
    1 р. 1 міс. тому
    Продається простора 2-кімнатна квартира в елітному ЖК «Липки» Загальна площа квартири 68,1 м², розташована на 9-му поверсі з 10. Головна родзинка — неймовірний панорамний вигляд на озеро, який ви зможете насолоджуватися з кожної кімнати та з французького балкончика. В квартирі зроблені сучасні стелі з гіпсокартону, що додає приміщенню затишку та елегантності. Ідеальний варіант для комфортного життя в спокійному районі з усіма необхідними зручностями поряд, а саме Міське озеро, Парк Шевченка, ТРЦ, супермаркети, Комфі, Сільпо, АТБ, Спорт зал, та багато інших магазинчиків, кафе, та ресторани. Хочете придбати дану квартиру, телефонуйте Планування: Всі кімнати окремі
  • продано
    ETNOS ESTATE
    7 500 $
    1 198 $/сот

    БЕЗ КОМІСІЇ
    під забудову
    6 сот
    1 р. тому
    Продаю земельну ділянку с. Чукалівка 6,26 сот. під Будівництво каналізація та електрика поряд розмір діляни 21м х 30м
  • продано
    ETNOS ESTATE
    85 000 $
    1 328 $/м²

    Княгинин вул., 44

    2 кімнати
    64 / 40 / 14 м²
    поверх 8 з 12
    1 р. 6 міс. тому
    Ексклюзивна пропозиція у м. Івано-Франківськ! До вашої уваги світла та простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК "Княгинин" – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якість та зручне розташування. Квартира знаходиться на 8-му поверсі 12-поверхового будинку в 23-й секції, що забезпечує відмінний краєвид і тишу. Параметри квартири: Загальна площа: 64 м² Поверх: 8-й із 12 Планування: двостороннє, що забезпечує чудову освітленість і вентиляцію Опалення: індивідуальне газове – зменшує витрати на комунальні послуги та дозволяє підтримувати комфортну температуру цілий рік Переваги: Сучасне обладнання: встановлено кондиціонер для комфортного клімату влітку, а також...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    37 500 $
    801 $/м²

    Миру вул., 100

    БЕЗ КОМІСІЇ Софіївка
    1 кімната
    47 / 13 / 20 м²
    поверх 10 з 10
    1 р. 2 міс. тому
    Продається затишна 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі **"ЖК Миру"** на вулиці Миру. Квартира розташована на 10 поверсі 10-поверхового будинку, що гарантує чудовий панорамний вид та тишу. Загальна площа — 46,8 м², ідеально підходить для комфортного життя. **Основні переваги:** - Всі комунікації вже підключені. - Проведена система теплої підлоги для додаткового комфорту. - Встановлено котел, домофон, а також лічильники на газ, світло і воду. - Будинок буде здано в експлуатацію наприкінці 2024 року. - Оформлення — переуступка, що дозволяє уникнути додаткових витрат на переоформлення. - **Чудовий краєвид на місто**, який відкривається з вікон, створює неповторну атмосферу та ві...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    73 000 $
    1 281 $/м²

    Петра Маланюка вул., 45

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Вишневий
    2 кімнати
    57 / 38 / 12 м²
    поверх 2 з 10
    1 р. 4 міс. тому
    Двокімнатна квартира площею 57 м2 поруч із річкою — це ідеальне місце для комфортного проживання та відпочинку. Квартира розташована на не високому 2 поверсі 10 поверхового будинку. Дана квартира є затишною та світлою. Має дві просторі кімнати. Простора спальня з великим ліжком, виконана у світлих тонах. Із неї маємо вихід на просторий балкон, який є облаштований столиком із кріслами, де можна насолоджуватися ранішньою кавою. Наступна кімната облаштована для діток. Сучасна кухня, доволі простора, що дає змогу приймати гостей. Також має вихід на маленький французький балкончик. Сучасний санвузол з душовою кабіною, дорогою та якісною сантехнікою (змішувачі фірми Impresе). Поруч із к...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    42 000 $
    955 $/м²

    Набережна, 12

    БЕЗ КОМІСІЇ Бельведер
    2 кімнати
    44 / 24 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    1 р. 2 міс. тому
    Продаж 2-кімнатної квартири на вул. Набережна, 12, Івано-Франківськ Пропонуємо затишну 2-кімнатну квартиру в чудовому районі міста. Вона розташована на 4-му поверсі 5-поверхового будинку, що забезпечує комфортне проживання без зайвого шуму. Загальна площа становить 44 м², що оптимально підходить для сім’ї, молодої пари або інвестування під оренду. Основні характеристики: ✔ Площа: 44 м² ✔ Поверх: 4-й із 5 ✔ Опалення: центральне ✔ Планування: роздільні кімнати ✔ Санвузол:суміжний ✔ Балкон: є ✔ Стан квартири: дуже гарний ✔ Меблі та техніка: залишається Переваги квартири: Зручне планування, що забезпечує комфортний простір. Світлі кімнати з хорошим природним освітленням. Тихий та спокійн...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    67 000 $
    118 $/м²

    Шевченка, 124б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    570 м²
    1 р. 2 міс. тому
    Продається комерційне приміщення в с.Іваниківка. Раніше був диско-бар. Приміщення має 2 повехи, загальною площею 570м.кв. В Приміщенні є кухня, барна стійка, зал з столами, зал для танців, кімната для персоналу, зал для весілля ( на 2 поверсі, потребує ремонту, є приміщення під санвузол ) каналізація - септик, вода заведена - криниця, Світло 20 кіловат. площа ділянки 26,11 сот
  • продано
    ETNOS ESTATE
    72 999 $
    1 281 $/м²

    Петра Маланюка вул., 45

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя ЖК Вишневий
    2 кімнати
    57 / 29 / 12 м²
    поверх 2 з 10
    1 р. 4 міс. тому
    Двокімнатна квартира поруч із річкою — це ідеальне місце для комфортного проживання та відпочинку. Квартира розташована на комфортному 2 поверсі 10 поверхового будинку. Дана квартира є затишною та світлою. Має дві просторі кімнати. Затишна спальня з великим ліжком, виконана у світлих тонах. Із неї маємо вихід на просторий балкон, який є облаштований столиком із кріслами, де можна насолоджуватися ранішньою кавою. Наступна кімната облаштована для діток. Сучасна кухня, доволі простора, що дає змогу приймати гостей. Також має вихід на маленький французький балкончик. Сучасний санвузол з душовою кабіною, дорогою та якісною сантехнікою (змішувачі фірми Impresе). Поруч із комплексом є шк...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    48 000 $
    842 $/м²

    Приозерна, 30

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Парк ім. Тараса Шевченка
    2 кімнати
    57 / 30 / 13 м²
    поверх 8 з 9
    1 р. 6 міс. тому
    2к квартира по вул. Приозерна 30,ЖК Millennium Квартира видова( видно озеро) Площа 57м2 Поверх 9/10 4черга Здача кінець 2кв.2024р Ціна: 48000$ У вартість входить котел
  • здано
    ETNOS ESTATE
    11 000 грн/міс

    Галицька вул., 66в

    1 кімната
    40 / 17 / 14 м²
    поверх 3 з 9
    1 р. 3 міс. тому
    Оренда 1к квартири в новобудові Поверх 3/9 Індивідуальне опалення 40м.кв Вул. Галицька-Целеаича р-н Пасічна Квартиру можна орендувати з гаражом ( ціну квартири з гаражом уточнюйте )
  • продано
    ETNOS ESTATE
    29 800 $
    4 382 $/сот

    БЕЗ КОМІСІЇ
    під забудову
    7 сот
    1 р. 5 міс. тому
    Продаю земельну ділянку в передмісті Івано-Франківська, с. Крихівці площею 6.8 сот. під житлову забудову. Ділянка рівна на правильної форми, світло не далеко від ділянки, до асваль ної дороги метрів 50 До озера та парку всього 7хв авто За деталями телефонуйте
  • продано
    ETNOS ESTATE
    50 999 $
    1 092 $/м²

    Героїв Миколаєва, 129а

    1 кімната
    47 / 18 / 18 м²
    поверх 1 з 10
    1 р. 6 міс. тому
    🎉 Продається простора однокімнатна квартира у райському куточку Івано-Франківська!🎉 Шукаєте місце, де ви відчуєте себе вдома з першого погляду? Я продаю саме те, що вам потрібно! Це не просто квартира, а справжній скарб у житловому комплексі "Паркова Алея"🌟 не за всі гроші світу💰 🌿 Площа: 46,7м² 🏢 Поверх: 1/10 💎 Ціна Ця квартира справжня знахідка для тих хто розуміється на ринку нерухомості у івано-франківську Чому ? 😍 - тут кухня з усією необхідною технікою, для Ваших кулінарних шедеврів 🍳 - простора вітальня для домашніх вечорів, де затишок зустрічає Вас після напруженого дня! 😴💤 - Підігрів підлоги всюди де плитка, для тих хто любить комфорт і теплі ніжки навіть взимку! 🦶 - А г...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    61 350 $
    1 203 $/м²

    Стуса, 30в

    1 кімната
    51 / 20 / 12 м²
    поверх 7 з 10
    1 р. 8 міс. тому
    Пропозиція 1к Площа - 51 м.кВ Поверх 7 з 10 Вул. Стуса (одразу біля Арсену) Є дві великі лоджії, гардероб, тепла підлога у ванні, коридорі та кухня, також є якісний кондиціонер на тепло та холод Ціна 61350$ Можливо продаж по Є-оселі та постановах
  • продано
    ETNOS ESTATE
    67 000 $
    1 276 $/м²

    Хіміків вул., 28

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя Пасiчна ЖК Надрічна алея
    1 кімната
    53 / 25 / 23 м²
    поверх 10 з 11
    1 р. 8 міс. тому
    Можна по Є-оселі Продається 1к квартира+ кухня студія ЖК Комфорт Парк вул. Хіміків 52.5м2 10/11 Будинок зданий, всі комунікації запущені!!! Є відділ для гардеробної, по всій території плитки тепла підлога. Вмонтована кухонна техніка марки Whirlpool, встановлений відеодомофон! Ціна 67000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    30 500 $
    3 910 $/сот

    БЕЗ КОМІСІЇ
    сільгосппризначення
    8 сот
    1 р. 7 міс. тому
    Продаю земельну ділянку в Крихівцях Ділянка 7,8 сот. с/г призначення правильної форми 20м х 40м можна перевести під будову. поруч вже проживають сусіди, комунікації біля ділянки Гарна, локація, в передмісті Франківська, за дуже вигідною ціною
  • продано
    ETNOS ESTATE
    61 350 $
    1 203 $/м²

    Василя Симоненка вул., 30-2

    1 кімната
    51 / 21 / 11 м²
    поверх 7 з 10
    1 р. 8 міс. тому
    Продається чудова, простора 1-кімнатна квартира по вул. Стуса (одразу біля ТЦ «Арсен») в новобудові 2019 року.🔥 ✔️Квартира дуже тепла, світла, сонячна сторона. ✔️Є 2 дуже великі лоджії, які обладнані під робоче місце та зону зберігання інших речей. ✔️Вже є кухонні меблі та деяка техніка, також у квартирі є прихожа, обладнана велика гардеробна, є тепла підлога на кухні, у ванні та коридорі. ✔️Також розумна система освітлення, ви можете з телефона включати чи виключати світло. ✔️Наявний кондиціонер на тепло та холод. Квартира має гарне та зручне планування, знаходиться на чудовому 7 поверсі. ✔️У дворі є великий дитячий майданчик та зона відпочинку. ✔️В пішій доступності 10 хв найбільші т...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    62 000 $
    1 476 $/м²