ETNOS ESTATE
ETNOS ESTATE
Івано-Франківськ
Показати телефон
Рекомендувати
4
Роки на ринку
3
Місяці на сайті
5
Рієлторів
103
Оголошень
7 059
Рекламна
активність

Портфоліо реалізованих об’єктів (129)

  • продано
    ETNOS ESTATE
    97 000 $
    1 557 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129а

    2 кімнати
    62 / 35 / 20 м²
    поверх 4 з 10
    6 міс. тому
    Пропозиція 2к із студією 62,3 м2 4/10 ЖК Паркова Алея Індивідуальне газове опалення Підігрів підлоги, гардеробна, кондиціонер, посудомийна машина Здана 3Б секція Ліфт працює Переуступка 97000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    87 500 $
    1 306 $/м²

    Хіміків вул., 28, к.1-6

    2 кімнати
    67 / 31 / 18 м²
    поверх 3 з 11
    6 міс. тому
    Ексклюзивна пропозиція: 2к квартира,здана та обжита. ЖК КОМФОРТ ПАРК Хіміків, 38 , 5 корпус Поверх 3/10 Площа 67м2 Житлова 31.2м2 Кухня 18.4м2 Індивід.опалення Техніка+ кухня укомплектована Гардеробна Простора та тепла квартира Документи після 3р. Ціна 87500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    88 400 $
    888 $/м²

    Хіміків вул., 25

    3 кімнати
    100 / 50 / 20 м²
    поверх 1 з 9
    6 міс. тому
    Ексклюзив ‼️Терміновий продаж 3 кімнатна квартира ‼️ Вулиця Хіміків 25 1/9 Загальна площа : 99,6 м2 Кухня: 20м2 Індивідуальне газове опалення Новобудова 2008 року, поруч знаходиться 24 школа, садочок, річка , магазини, до зупинки 5 хв Ціна : 88 400 $
  • продано
    ETNOS ESTATE
    64 500 $
    1 433 $/м²

    Флотська вул., 10-Б

    1 кімната
    45 / 19 / 15 м²
    поверх 2 з 10
    6 міс. тому
    1к квартира ЖК IQ HAUSE Площа 45м2 Поверх 2 Дизайнерський ремонт Індивідуальне опалення Переуступка Ціна 64500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    47 500 $
    1 444 $/м²

    Побутова вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ Опришівцi
    1 кімната
    33 / 15 / 11 м²
    поверх 3 з 11
    6 міс. тому
    Ексклюзив МОЖЛИВО ПРОДАЖ ПО ПОСТАНОВІ ЧИ ПЕРЕРАХУНКУ 1к вул.Побутова 4 Площа 32,9 Кухня 11,2 Поверх 3/11 Інд.опалення Цегла Можна під постанови та держ.програми Ціна 47500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    13 900 $
    236 $/м²

    Фермерська, 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    59 / 20 / 10 м²
    1 поверх
    17 сот
    4 кімнати
    10 міс. тому
    ЦІНУ ЗНИЖЕНО!!! Продається будинок з гарною територією та городом в с. Іваниківка. До села повністю асфальтована дорога, до міста 15-20 хв машиною, 10 хвилин пішки до зупинки міського громадського транспорту. на території є будинок, криниця, літна кухня, стайня та півниця (підвал для зберігання продуктів) підведено газ та світло. 7.9 сот землі - це подвір'я 9.7 сот городу. (є ще один город який не приватизований) не подалік тече струмок, є магазин від хати 50м.
  • продано
    ETNOS ESTATE
    53 500 $
    863 $/м²

    Флотська вул., 10-Б

    2 кімнати
    62 / 31 / 15 м²
    поверх 8 з 11
    7 міс. тому
    Продається 2-кімнатна квартира в ЖК IQ House, Івано-Франківськ! 🏡 Простора, світла та зручна — ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції! ✨ Характеристики: ▪️ Площа: 62 м² ▪️ Кухня: 15 м² — місця вдосталь для кулінарних шедеврів! ▪️ Поверх: 8 з 11 ▪️ Опалення: індивідуальне газове — економія та тепло взимку ▪️ Стан: сирець (після забудовника) — втілюйте власний дизайн! ▪️ Продаж по переуступці ▪️ 💰 Ціна: 53 500$ 🏙️ ЖК IQ House — сучасний комплекс з якісним будівництвом, зручною локацією та хорошою інфраструктурою навколо: магазини, зупинки, садочки та школи поруч. Не втратьте шанс придбати чудову квартиру за вигідною ціною! 📞 Телефонуйте або пишіть у приват — домовимось про п...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    41 200 $
    896 $/м²

    Княгинин вул., 44

    1 кімната
    46 / 16 / 15 м²
    поверх 3 з 14
    6 міс. тому
    Продаю 1к квартиру ЖК Княгинин На 3 поверсі з 14 Площа 46м.кв Кухня 15м.кв Спальня 15.6м.кв Квартира гарна, простора та готова до втілення ваших мрій для комфортного проживання. Якщо вам сподобалася пропозиція телефонуйте Ціна 41200$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    73 500 $
    1 322 $/м²

    Отця Івана Блавацького вул., 18 к1

    2 кімнати
    56 / 28 / 13 м²
    поверх 9 з 9
    6 міс. тому
    2к квартира ЖК Опришівська Слобода Поверх 9/9 Площа 55.6м2 Тепла підлога Дизайнерський ремонт Документи до 3р. ✅Ціна 73500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    61 500 $
    932 $/м²

    24 Серпня вул., 32

    2 кімнати
    66 / 42 / 10 м²
    поверх 3 з 4
    7 міс. тому
    Екс Продаж квартири сирця ЖК Долішній 2 секція вже здана 2к квартира Площа 65,9м² Кухня 10,3м² Житлова 41,8м² Поверх 3з4 Санвузол роздільний (2) Відкритий балкон з виглядом на середній двір Підігрів підлоги в кухні, коридорі, сан вузлах Підлога: чистова стяжка Енерго зберігаючі вікна Опалення індивідуальне газове Всі комунікацій проведені Ціна: 61500$
  • здано
    ETNOS ESTATE
    350 $/міс

    Богдана Хмельницького вул., 57-Г

    1 кімната
    38 / 15 / 15 м²
    поверх 5 з 10
    3 міс. тому
    Здається в оренду з 15.02.26р Дивитися можна з 2.02. 1к квартира по вул. Б. Хмельницького, в новобудові. Всього 10 хв пішки до ТРЦ Велес. Поверх 5 Площа 38м.кв Можна з дітьми Можна з тваринами
  • продано
    ETNOS ESTATE
    80 000 $
    394 $/м²

    Заставна вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    203 / 109 / 20 м²
    2 поверхи
    25 сот
    4 кімнати
    9 міс. тому
    🏡 Продається просторий житловий будинок у мальовничому селі Закрівці, Івано-Франківська обл., Коломийський р-н Пропонуємо до вашої уваги добротний 2-поверховий будинок загальною площею 203 м², житлова — 109 м², розташований на великій приватній ділянці площею 25 соток. 🔹 Планування: • 1-й поверх: кімната, кухня, ванна, котельня та 2 коридори • 2-й поверх: 3 кімнати, кухня та туалет 🔹 Комунікації: Підключені газ, вода, світло та каналізація — усе для комфортного проживання. 🔹 На території: Гараж, плодовий сад та великий доглянутий город. Земля приватизована, є можливість облаштувати додаткові зони відпочинку або господарські споруди. 📍 Зручне розташування — до смт Отинія лише 6 км, а д...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    49 500 $
    1 010 $/м²

    Вовчинецька вул., 196

    БЕЗ КОМІСІЇ Позитрон
    2 кімнати
    49 / 25 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    8 міс. тому
    2к. кв., вул. Вовчинецька, 196 49 м. кв. Поверх 2/9 Цегляний будинок Централізоване опалення 49500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    68 000 $
    1 581 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 94

    БЕЗ КОМІСІЇ Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    43 / 18 / 15 м²
    поверх 3 з 14
    8 міс. тому
    Пропозиція 1к квартира ЖК U One 43м2 / 14м2 площа 3/14 поверх Автономне опалення дахова котельня Виконаний якісний ремонт, квартира світла та простора Підігрів підлоги у зонах з плиткою, також наявний кондиціонер на обігрів та охолодження Закрита територія з дитячим майданчиком, ландшафтним дизайном, гостьовим паркінгом і гаражними боксами Інфраструктура навколо • ТРЦ “Veles Mall супермаркет, кафе, кінотеатр, боулінг і інші сервіси . • Гіпермаркети METRO, АТБ. • Навчальні заклади: дитсадки й школи — до 10 хв пішки; кілька садків доступні автомобілем за 4–5 хв . • Транспорт: дуже гарне сполучення — автобуси та маршрутки, близько до вокзалів і центра міста . • Зелена зона: п...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    40 000 $
    5 882 $/сот

    БЕЗ КОМІСІЇ Амбулаторія
    під забудову
    7 сот
    8 міс. тому
    Ексклюзивна пропозиція Продається земельна ділянка с. Крихівці 6,8 сот Під будівництво Всі необхідні комунікації знаходяться неподалік Ділянка правильної форми 16м х 48м Поруч вже є збудовані будинки та танхауси. Дуже приємна Ціна 40000$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    12 500 $
    912 $/сот

    Братковецька, 196

    БЕЗ КОМІСІЇ
    під забудову
    14 сот
    10 міс. тому
    Продається ділянка правильної форми під будівництво в с.Березівка. на вулиці вже є газ та світло підключитись нема жодних проблем. Дуже вигідна пропозиція для власного будівництва. село відноситься до Франківської ОТГ має 3 маршрути комунального транспорту. (15хв до Івано-Франківська) є Церква, Школа, Ліцей, кілька магазинів. ЦНАП. Площа 13.7сотих. Розмір 48.54, 28.54 ціна 15500$
  • продано
    ETNOS ESTATE
    47 500 $
    1 444 $/м²

    Побутова вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ Опришівцi
    1 кімната
    33 / 15 / 11 м²
    поверх 3 з 11
    8 міс. тому
  • продано
    ETNOS ESTATE
    56 800 $
    1 362 $/м²

    Довженка вул., 31в, к. 7

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Відеотур Стадіон "Хортиця"
    ЖК Козацький
    1 кімната
    42 / 15 / 14 м²
    поверх 7 з 10
    10 міс. тому
    Готова 1-кімнатна квартира в ЖК "Козацький" Ексклюзивна пропозиція! Шукаєте ідеальне житло, що поєднує в собі стиль, комфорт та продумані деталі? Представляємо вашу увагу повністю готову 1-кімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі "Козацький" від надійного забудовника "Соціум" Деталі про Квартиру: Розташування: ЖК "Козацький" Поверх: 7 з 10 – оптимальний поверх з чудовим видом та достатньою висотою, без проблем з шумом зверху. Загальна площа: 41.7 м² – продуманий простір для вашого комфорту. Простора Кухня: 14.3 м² – ідеальне місце для кулінарних шедеврів та затишних вечорів. Кухня вже обладнана стильними кухонними меблями. Затишна Житлова Кімната: 15.7 м² – світла та простора зона...
  • продано
    ETNOS ESTATE
    32 000 $
    213 $/м²

    Кобилянської, 37

    БЕЗ КОМІСІЇ
    150 / 80 / 15 м²
    1 поверх
    40 сот
    3 кімнати
    9 міс. тому
    Екс! Будинок село Делятин Основний будинок 3 кімнати 150м2 площа будинку Проведений газ, світло, вода Всі меблі залишаються Встановлений індивідуальний газовий котел Також є можливість обігрівати дровами Встановлено душову кабіну Земля 40 соток Окремо півниця Літня кухня Два приміщення для господарських цілей (є більше фото) Ціна 32000$
  • здано
    ETNOS ESTATE
    500 $/міс

    Шевченка

    70 / 40 / 20 м²
    2 поверхи
    9 сот
    2 кімнати
    8 міс. тому
    Оренда 🔹Будиночок в с.Черніїв 🔸Двоповерховий - дві кімнати та велика кухня-студія 🔹Площа 70м2 🔸Опалення індивідуальне електричне та на дрова 🔹Свіже повітря, поруч ліс Ціна 500 доларів
  • продано
    ETNOS ESTATE
    77 000 $
    1 004 $/м²

    Молодіжна вул., 55

    БЕЗ КОМІСІЇ Будівельників
    2 кімнати
    77 / 24 / 22 м²
    поверх 2 з 6
    9 міс. тому
    Пропозиція Продається 2К квартира з кухнею-студією в цегляному будинку по вул.Молодіжна 55 *Індивідуальне опалення * Поверх 2/6 * Загальна площа 76.7 м2 * Площа кухні 21.7 м2 * Санвузол роздільний * Висота стелі 3 метри * Велика ванна Можна під постанову Ціна 77000$

Центральний офіс

Івано-Франківськ, Гурика 2
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: